Haberler

 • Yaz okulu

  Yaz geldi 15 haziran 30 Ağustos arası okulumuz öğrencileri ve yeni kayıt olan ögrencilerimiz ile bahçemizde havuz keyfi ve çeşitli oyunlar, aktiviteler.  geziler  ile yazın keyfini çıkaracağımız çocuklarımızın eğlenceli tatil ortamı başladı.

 • Okulumuzun Kuruluşunun 50. Yıldönümü

  Okulumuzun kuruluşunun 50. yıldönümünü 03 Haziran  Cumartesi günü 13.00-16.00 saatleri aralığında okulumuzun bahçesinde şenlikli bir biçimde kutlayacağız.
  Yolu Özel Günay Anaokuluna düşmüş, eski-yeni tüm öğrenciler, veliler, öğretmenler ve bütün çalışanlar, bizleri seven herkes davetlimizdir.
  Sevgiler

 • Veli Toplantısı ve Okul Psikologumuzun Sunumu

  06 Nisan 2013 Cumartesi günü saat 11.30’da genel bir veli toplantısı ve okul psikoloğumuzun “Çocuklarda İstanmeyen Davranışları Şekillendirme” konulu bir sunumu olacaktır.

 • KARNE PARTİMİZ

  Biz, 25 Ocak Cuma günü büyük kardeşlerimiz gibi, artık büyüdüğümüz için karnelerimizi alacağız. Ancak sömestr tatili yapmayacağız. Karne günü çok şenlikli, çok şık, umutamayacağımız güzellikte bir parti yapacağız. Bunun için heyecanlıyız. Çok mutluyuz!
  Okulumuzda çok güzel arkadaşlarımız oldu. Herşeyi paylaştık İngilizcemiz çok iyi, karnelerimizde İngilizce ve Fransızca notlarımız da olacak. Hepimiz başarılıyız. İyi ki bu ...

 • Kostümlü Yılbaşı Partisi!

  28 Aralık Cuma günü okulumuzda kostümlü yılbaşı partisi düzenleyeceğiz. Yılbaşı ağacımızı renk renk süsledik. Arkadaşlarımız Noel Baba, Noel Anne elbiseleri, korsan, prenses ve renk renk hayvan kostümleri giyinecekler. Palyaçolu, müzikli bol eğlenceli bugünü bekliyoruz. Fotoğraflarımızı web sayfamızdan ve facebook sayfamızdan ailelerimize göndereceğiz. Bizi takip eden herkese mutlu, sağlıklı güzel bir yıl diliyoruz.